KAPLAMA

Lastik kaplamalar yaygın olarak bilinenin aksine
güvenilir ve performanslı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.
bandag-1

Ekonomik

Bandag kaplamaları birinci sınıf yeni lastiklerin kilometre performansını yakalar ve çoğunlukla bunun ötesine geçer. Benzer performans sunan yeni lastiklerden büyük ölçüde düşük maliyetli olduğundan toplam lastik maliyetinizin düşürülmesinde etkin bir yöntemdir.
bandag-2

Güvenilir

Kaplamalar, yeni lastiklerle aynı kalite standartlarına (ECE 109) tabi tutulmaktadır. Kaplamaların güvenilirliği konusunda şüpheleriniz mi var? O halde uçak seyahatlerini düşünün. Çünkü neredeyse büyük havayolu şirketlerinin hemen hepsi uçaklarında kaplama lastik kullanmaktadır.
bandag-3

Doğal

Bir Bandag kaplamasının üretilmesi için gereken kaynaklar, yeni bir lastik için gerekenin çok küçük bir kısmıdır. Ayrıca mümkün olduğunca çok karkasın kaplanmasıyla atılacak lastik sayısı önemli ölçüde azalır.

KRB, Bandag markası ile ortak
1500 m2 kaplama üretim
tesisine sahiptir.

KRB olarak filoların lastik maliyetlerinin azaltılması ve operasyon verimliliklerinin arttırılması amacı ile faaliyet gösteren firmamız, sürekli kaydedilen gelişim sayesinde performans, güvenirlilik ve güvenlik açısından en iyi ürünü sunabilir noktaya gelmiştir

Güvenilir

Lastik kaplama, bir taraftan filoların lastik maliyetlerini azaltırken, bir taraftan da doğal kaynakları daha tutumlu kullanmamızı sağlayan güvenilir bir çözümdür. Günümüzde Avrupa’da kullanılan her 3 kamyon lastiğinden 1’i kaplanmış lastiktir.

En Çok Tercih Edilen

Aynı zamanda iş ortağımız Bandag, dünya çapındaki anlaşmalı bayileri 95 farklı ülkede yılda 10.000.000’den fazla lastik kaplayarak, dünya genelinde en çok tercih edilen lastik kaplama firmasıdır.

Kaliteli

Bandag’ın yıllık denetimleri ve zorunlu eğitimleri esas alan global bir Kalite Belgelendirme Sistemi çerçevesinde bu gücü ve yenilikçi yapıyı arkasına alan KRB müşterilerine en iyi hizmeti verme konusunda sektörde bulunan öncü firmalardan biridir.

Bandag ürün gamında her zaman
sizin özel ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ürün bulunur

Endüstriyel Ürünler

Forkliftlerin, konteynır istif araçlarının, liman istif taşıyıcılarının vs. oldukça spesifik ve benzersiz çalışma şartlarına uygun lastiklere sahip olmaları gerekir. Bandag, bu endüstriyel uygulamalar ve lastik ebatları için özel olarak geliştirilmiş bir ürün yelpazesi sunar.
Bandag metodu ve üstün kaliteli ürünler sayesinde, Bandag endüstriyel kaplamaları, yeni lastik performansına eşdeğer performansı çok daha az bir maliyetle işletmelere sunar.
Endüstriyel uygulamalarda lastik kaplama işlemi özellikle ilgi çekicidir; karkaslar birkaç kez kaplanabildiğinden elde edilebilecek tasarruf da daha fazla olur.

Continuum

Günümüzde yol dışı şartlarda çalışan büyük kaya kamyonu ve bulldozer gibi araçların lastiklerinin kaplanması ciddi bir ihtiyaçtır.
Continuum ile Bandag; özellikle daha büyük off-road araç lastiklerinin kaplama ihtiyacı için ayrı bir marka oluşturmuştur. Continuum kaplama ürünlerini, Bandag ağının bir parçası olan bayilerden temin edebilirsiniz. Modern Continuum lastik ürün yelpazesi, kusursuz görünümlü ve yüksek performanslı kaplanmış lastikler sunar.
Kıvrımlı bağlantı yeri ve önceden ölçülmüş lastik segmentleri, maksimum imalat etkinliği sağlar. Continuum ile 17.5R25 ila 27.00R49 ebatları arasındaki lastikler kaplanabilir.

Bandag Challenge

Bandag kaplamalar filonuza piyasadaki
en düşük lastik operasyon maliyetini sağlar!

50 yılı aşkın süredir Bandag kaplamalar, tüm dünyada filo yöneticileri için en ekonomik seçenek olmaya devam etmektedir.

Bunu Bandag Challenge ile kendiniz görün;

# Daha çok kaplama kullanarak ne kadar tasarruf edebilirsiniz?
# Bandag kaplamaların kilometre başı maliyet avantajı nedir?

KRB olarak biz, filonuzun lastik kullanım verilerine dayanarak yukarıdaki tasarrufları hesaplamaktan memnuniyet duyacaktır. Elde edilebilecek tasarruflar karşısında şaşıracaksınız.