Tecrübe

Sürekli Gelişim

Profesyonel Hizmet

Kardeşler Rot Balans

Hakkımızda

Kardeşler Rot Balans

Kardeşler Rot Balans profesyonel servis ve hizmet verme anlayışı ile 1985 yılında İzmit’te kurulmuştur. Servis Hizmetiyle başlayan ticari serüvenimiz; zaman içerisinde güçlü, güvenilir ve büyüyen markaları da bünyesine katarak yoluna devam etmiştir.
Profesyonel hayatta elde ettigi is tecrübeleri ile, küreselleşen dünyada rekabet avantajı elde etmek, global bir firma olmak icin, ulusal, uluslararası firmalar ile anlaşmalar ve ortaklıklarla daha büyük sinerji yaratarak büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Gücümüz

Kardeşler Şirketi, en büyük gücünü; kaliteli, dürüst, eğitimli personel yapısından almakta, Brisa A.Ş., Sabancı Üniversitesi ve diğer üniversitelerin akademisyenlerinden aldığı eğitim desteği ile personellerini sürekli gelişim ilkesiyle belli periyotlarla eğitime tabi tutmaya devam etmektedir.

Tarihçemiz

 • 1985
  Kuruluş

  Bilen Ailesi, İzmit Sanayi’sinde Oto Servis hizmetiyle kendi işyerlerini açarak ticari faaliyetlerine başladılar.

 • 1995
  Brisa Bayiliği

  Kardeşler Rot Balans Otomotiv Kaplama San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni kuran Bilen Kardeşler ticari faaliyetlerini Brisa Bayiliğini de dahil ederek geliştirdiler.

 • 2003
  Bandag

  Bandag markasının Franchise’ını alarak LSR-TBR lastiklerinin kaplama tesisi kuruldu.

 • 2007
  Ticari Servis

  Ticari araç lastik servisi kuruldu.

 • 2008
  Continuum

  Continuum markasının bayiliğini alarak OTR lastiklerinin kaplama tesisi kuruldu.

 • 2013
  İkinci Şube

  İzmit Demokrasi Bulvarı adresinde 2. Binek perakende şubesi açıldı.

 • 2019
  Servis Yatırımı

  Ticari araç lastik ve bakım servisi yatırımı gerçekleştirildi.

Hedefimiz

Bünyemizde bulunan tüm hizmetleri, 950m2 alanda ticari araç servisi, 1500m2 Bandag markası ile kaplama üretim tesisi, İzmit içerisinde üç lokasyonda perakende servisi, 500m2 car care araç estetik merkezi ve 1075m2 ürün depolama alanı ile yürütmekteyiz. Hedefimiz, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bize verdiği güven duygusunu teknolojik çözümler ile daha ileriye taşımaktır.
Bridgestone
Lassa
Firestone
Dayton
Bandag
RK-Powerfull
Liqui Moly